H

Hotel

Co Vám nabízíme

Hotel se nachází v centru města v residenční a zároveň obchodní části Prahy. Pěšky se dostanete na Václavské náměstí, k Národnímu Muzeu, Pražskému kongresovému centru a k většině turistických míst. Tento elegantní hotel se nachází v budově z roku 1910 a poskytuje studiové pokoje s vysokým standartem: prostorné, světlé a tiché pokoje (část z nich je směřována do vnitrobloku).

Dvoulůžkové pokoje, které je možné využívat také jako jednolůžkové nebo třílůžkové pokoje, mají parkety, vysoké stropy a jsou vkusně vybaveny nábytkem. Na pokojích jsou k dispozici také malé kuchyňky se sporákem, lednicí, dřezem a talíři.
Ještě více komfortu poskytují dva apartmány s obývacím pokojem v jednom patře a s ložnicí v mezipatře.

Všechny pokoje jsou prvotřídně vybaveny: TV, IDD telefonem, trezorem. Pokoje směrem do ulice jsou v letních měsících vybaveny klimatizací. V koupelně je Vám k dispozici sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Velká nabídka služeb: 24h recepce, konferenční místnost, lobby bar, garážové parkování (10 minut chůzí od hotelu, 20 EUR/denně), internetový koutek, úklidový servis a veškeré obchodní a turistické informace.

Transfery z letiště na vyžádání
Cesta z letiště do hotelu: 1-4 osoby 650CZK, 5-8 osob 1010CZK
Cena z hotelu na letiště: 1-4 osoby 600CZK, 5-8 osob 960CZK
Vždy je potřeba uvést číslo letu a čas.

Ideální pro ty, kteří hledají vysoký komfort, soukromí, výhodnou cenu a strategické umístění v centru Prahy.

Hotel Residence Select nově nabízí směnárnu. Směnárna je otevřená každý den od 7 do 19 hod., měníme EUR, USD, GBR, bez poplatku za výměnu.